Žydrės Adomaitienės tapybos paroda JUODA-BALTA

Parodos autorė Žydrė Adomaitienė sako:

,,Gimiau ir augau Šilutės mieste.  Gal potvynių vandens užliūliuota panirau į muziką. Muzika lydi darbe – nuo 1989 metų dirbu Šilutės meno mokykloje fortepijono mokytoja. Muzika lydi ir laisvalaikiu – kuriu poeziją, dainas, išleidau savo kūrybos kompaktinius diskus „Tu negirdėjai” (2014) ir „Atspindžiai” (2019)”.

Mėgstu keliauti – pažinti gamtą, architektūrą, patinka stebėti žmones.  Įspūdžiams įamžinti man atminties ir fotografijos neužteko, gal todėl panirau į  naujausią  hobį –  tapybą. Bandau tapyti pagal savo kūrybos eilėraščių ir dainų tekstus. Koncertuose šia menų sinteze mielai dalinuosi su atėjusiais į renginius klausytojais ir žiūrovais.

Per 2 pastaruosius metus surengiau per 20 autorinių parodų Šilutės, Klaipėdos, Kretingos, Telšių rajoninėse bibliotekose, bei jų filialuose, kultūros pramogų centruose, bei meno galerijose.

Pati pirmoji ekspozicija vadinosi “Visiškai laisvai. Pirmieji kartai”.

Antroji, jau didesnė paroda,  keliavo su pavadinimu “Prisilietimai”.

Šiuo metu pradėta eksponuoti nauja paroda “Juoda-balta”. Kodėl “Juoda-balta”? Šios dvi  spalvos dvelkia klasika, primena nespalvotą senąją fotografiją,  o man asmeniškai dar  asocijuojasi su begalybe : nuo- iki… Netgi spalvų paletė prasideda balta ir baigiasi juoda spalva… Tai lyg naujas išsūkis – rasti kuo daugiau šių dviejų kontrastingų spalvų junginių, atspalvių ir tik dvejomis spalvomis sukurti darbus.

Visos trys parodos šiuo metu yra eksponuojamos.

Parodos autorės Žydrės Adomaitienės kontaktai: mob. +370 646 41968, el.p. [email protected]

 

 

Data

Bal 01 2024 - Geg 06 2024
Vyksta šiuo metu...

Laikas

8:00 - 18:00

Vieta

Kultūros centro Parodų salė
Kategorija
Eiti prie turinio