Retrospektyva ESU TIK – AŠ

Gegužės 2️⃣4️⃣ d. 1️⃣8️⃣.0️⃣0️⃣ val. kviečiame atvykti į šokio performansą ,,Retrospektyva: Esu tik aš” – tai baigiamasis LMTA šokio studentės Margaritos Rimaitės studijų darbas bei pasinerti į šokio ir jausmų pasaulį Kretingos rajono kultūros centras.
,,Visi mes buvom – ir dažnai esam – neramūs, neturintys jokių tikslų, čia energingi, čia viskam abejingi, tačiau sielos gelmėse nusiminę.”
Prie darbo režisūros prisidėjo ir renginių režisierė, projektų vadovė bei koordinatorė Mantė Lukošienė. Ieškant režisūrinių sprendimų teko aptarti daugybę variantų ir perskaityti ne vieną knygą, tačiau po ilgų ieškojimų apsistojome ties rašytojo Ericho Marijos Remarko kūryba, kurio romanų temos – meilė ir mirtis: žmogaus būties pagrindas. Jose skaitytojas sutinka pats save. Išgalvoti veikėjai atrodo jam kaip jo paties svajonių, abejonių ir baimės atspindys.
Kurdamos siužetą ir nusprendusios atskleisti mažiau nagrinėjamą vyro jausmų pasaulį į pasirodymą įtraukėme ir trumpus video siužetus, o jų metu skambančias kūrinių ištraukas įgarsino įtaigus aktoriaus bei režisierius Sigučio Jačėno balsas.
,,Viltis gimsta iš nepaprastų aplinkybių ir išryškėja tamsiausiose akimirkose. Tai yra mūsų galimybė rasti sprendimus ir siekti geresnio gyvenimo.”
E.M.Remarkas
ĮĖJIMAS NEMOKAMAS.
 • 00

  dienos

 • 00

  valandos

 • 00

  minutės

 • 00

  sekundės

Data

Geg 24 2024

Laikas

18:00 - 19:00

Vieta

Kultūros centro Didžioji salė
Kategorija
Eiti prie turinio