Meno kūrėjos, tautodailininkės Elvitos Šeputaitės karpinių paroda

Lietuvos tautodailininkų sąjungos Žemaitijos skyriaus Skuodo sekcijos tautodailininkių Elvitos Šeputaitės ir Birutės Šeputienės kūrybinių darbų paroda ,,Lietuva mano širdy“. Parodoje eksponuojami tradiciniai šiaudiniai sodai ir popieriaus karpiniai. Abi tautodailininkės gyvena ir kuria Skuode, savo kūrybiniais darbais jau ne vienus metus garsina Skuodo vardą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Tautodailininkė Elvita parodas rengia nuo 2003 metų, dalyvauja respublikinėse parodose,  parodose – konkursuose. Nuo 2006 m. – LTS Žemaitijos skyriaus tautodailininkė, nuo 2014 m. LTKA narė, suteiktas meno kūrėjo statusas. Lietuvos tautodailininkų sąjungos ir Lietuvos tautodailės kūrėjų asociacijos konkurso „2020 METŲ TAUTODAILININKAS“ laureatė. Rugpjūčio mėn. tautodailininkės Elvitos karpinys, kaip piešinys, perkeltas ant namo sienos Palangoje.

Tautodailininkės Elvitos karpinių tematika įvairi: nuo tradicinių liaudiškų iki savitų kūrinių, vaizduojančių dekoratyvines abstrakčias kompozicijas. Karpydama siekia išsaugoti ir puoselėti karpymo iš popieriaus tradicijas, liaudies meno simboliką. Idėjų semiasi iš liaudies meno, gamtos, kelionių. Kasdien nekarpo, tik kai ateina įkvėpimas. Karpiniams pavadinimų nerašo. Palieka matymo ir mąstymo laisvę žvelgiantiems į jos karpinį.

Data

Vas 16 2023 - Kov 16 2023
Expired!

Laikas

13:30 - 17:00

Vieta

Kultūros centro Vitražo salė II a.
Kategorija