Skip to content Skip to navigation

Kalėdinė pasaka Kretingoje prasidėjo

Pateikta: 2020-12-08 14:19 (atnaujinta: 2020-12-08 14:21)

Kretingos Rotušės aikštėje penktadienio vakarą buvo įžiebta Kalėdų eglė, o šalia jos įrengtas interaktyvus Kalėdų senelio paštas džiugino mažuosius kretingiškius. Kiekvienąkart į paštą įmetant laišką, žaliaskarė nušvisdavo 600 lempučių – kad mažylio norai išsipildytų.

Šventinę nuotaiką papildė didžiuliu ekranu pavirtusios Kretingos Viešpaties Apreiškimo Švč. Mergelei Marijai bažnyčios sienos, ant kurių atgijo 150 rajono švietimo įstaigų piešiniai temomis „Žiema Kretingoje“, „Adventas – laukimo metas“, „Kalėdų magija“, „Mano kalėdinė svajonė“.

Nuo istorinio pastato sienų sunku buvo atitraukti akis. Būtina čia ateiti dar šeštadienio vakarą nuo 17 iki 22 val. ir pamatyti savo akimis, kokiomis pasakiškomis spalvomis nušvinta ne tik bažnyčia, bet ir šalia jos augantys medžiai.

Nors ir karantinas, Kretingoje tvyrojo jauki šventinė nuotaika. Buvo gražu žiūrėti į pasivaikščioti išėjusias šeimas, susidomėjusius įvairiomis kalėdinėmis puošmenomis vaikus ir nedidelę eilutę panorusių įsiamžinti prie kalėdinio elnio… Gal kiek kitaip, bet atrodo, kad švenčių  sulauksim. Nuo šiandien jau lengviau.

Kretingos r. kultūros centro šventinis akcentas įsiliejo į bendrą miesto kompoziciją