Skip to content Skip to navigation

Tegyvuoja Egidijaus Radžiaus teatras !

Pateikta: 2015-05-13 11:03 (atnaujinta: 2015-05-13 11:08)

Prieš dešimtį metų Rokiškyje kelionę pradėjusi Lietuvos mėgėjų teatrų šventė „Tegyvuoja teatras“, apsukusi ratą vėl grįžo į šį Aukštaitijos miestą.
Gegužės 9 dieną Rokiškio Kultūros centre vykusioje jubiliejinėje šventėje, kaip ir priklauso, netrūko įvairiausių netikėtumų, garsių svečių, atlikėjų pasirodymų. Bet didžiausiomis žvaigždėmis tapo Lietuvos mėgėjų teatro kūrėjai, pasipuošę karnavaliniais ir spektaklių rūbais.
Renginio metu buvo paskelbta dešimt kategorijų, iš kurių net keturiose buvo paminėtas ir Kultūros centro Egidijaus Radžiaus teatro vardas. Kretingiškiai buvo nominuoti „Ryškiausios nacionalinės dramaturgijosinterpretacijos“, „Ryškiausio sezono spektaklio“, „Ryškiausios sezono aktorės“ bei „Ryškiausio sezono debiuto“ kategorijose. Ir dvejose iš keturių tapo laureatais - Birutė Laučienė buvo pripažinta ryškiausia aktore už Monikos vaidmenį spektaklyje "Gyvenimas po klevu" (pagal R. Granauską), o režisierius Donatas Žilinskas už šį spektaklį bei Kretingos rajono kultūros centro Kurmaičių skyriaus suaugusiųjų dramos kolektyve pastatytą A. Griciaus „Ponaitį“ - „Ryškiausiu sezono debiutantu.“
Visi nominuotieji buvo apdovanoti diplomais, o nominacijų laimėtojams įteiktos Pjero statulėlės.

Nerijus Gedminas